Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zaproszenie na VI Opolskie Targi Organizacji Pozarządowych

Już niedługo spotkamy się, jak co roku, w samym sercu Opola, by po raz kolejny zaprezentować mieszkańcom województwa działalność opolskich organizacji pozarządowych, czerpać od siebie inspiracje, wymieniać się doświadczeniami, pozyskiwać sojuszników.

W tym roku wracamy do dwudniowej formuły imprezy. Pierwszego dnia – 3 października – odbędzie się konferencja Forum Inicjatyw Pozarządowych. Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

Drugiego dnia, w sobotę, 4 października przy ul. Krakowskiej i Placu Wolności będą miały miejsce VI Opolskie Targi Organizacji Pozarządowych.

Podtrzymujemy również zeszłoroczną koncepcję programową Targów. Prócz tradycyjnych stoisk wystawienniczych i prezentacji na scenie, przewidziane zostały zatem strefy tematyczne, w których zlokalizowane zostaną przygotowane przez Państwa formy aktywności (warsztaty, pokazy, konkursy i inne) przygotowane przez organizacje uczestniczące w Targach.

Mamy nadzieję, że Opolskie Targi Organizacji Pozarządowych będą naszym wspólnym świętem, do którego uda nam się włączyć mieszkańców miasta i regionu i które zaprezentuje potencjał, możliwości i energię tkwiące w opolskim środowisku trzeciego sektora.

Dlatego zachęcamy Państwa bardzo gorąco do włączenia się w przygotowanie przedsięwzięcia i zgłaszania własnych propozycji do programu OTOP. Wspólnie możemy sprawić, że ta impreza będzie naprawdę wyjątkowa i pokaże siłę organizacji pozarządowych.

DOCZaproszenie dla organizacji do udziału w VI OTOP - 4.10.2014 r.doc (306,00KB)

Wersja XML